Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodná holka

Bůh žehnej oddaným nádobám na toaletní potřeby.
Potřebujete: láhev sektu, pár povolných žen, telefon, zubní pastu, kartáček.

Koncert Motley Crue, Texas, 1988. Citově založenou blondýnu, která se právě prosomrovala až do backstage, tu vítá láhev šampusu a věta: „Jestli na ní nebudeš sedět, až se vrátíme, nemůžeš píchat kapelu.“ Po bedlivé úvaze si sedá na otevřené hrdlo a vyčkává, až koncert skončí. Když daný úkol úspěšně splní, následuje za účasti kámošky brunety dvojitá trojka na parkovišti. Podřadná superskupina ovšem nemá dost, takže se jde pokračovat do hotelu. Tam začne bubeník Tommy Lee přemisťovat obsah toaletní skříňky do brunetiny roztoužené vaginy. Nekonečně vynalézavý basák Nikki Sixx vzápětí přijde s nápadem: „A co takhle telefon?“ Blondýna se otáže, jestli by si nemohla zavolat... „Ahoj, mami,“ zašvitoří do genitálií kamarádky. „ Zasekla jsem se u Sherry. V pohodě?"


Psí pochoutka

Ligu na ochranu zvířat raději vynechte - šílení rockoví bubeníci se utrhli ze řetězu…
Potřebujete: motorkářskou bundu, falešný knír, libovou slaninu, půl kila jater, dvě zfetované prostitutky, dva bedňáky.

Sedmdesátá léta se chýlí ke konci a bubeník Led Zeppelin John Bonham má všechno přichystáno na pokoncertní povyražení - dva obtloustlé bedňáky, dvojici poběhlic a blíže neurčené množství slaniny a jater. Vyjetá mlátička, která už kdysi uctila groupies na mejdanu mrtvým žralokem, má dění plně pod kontrolou, takže přikazuje bedňákům, aby nacpali syrové studené maso děvčatům přímo do „číči“. Poté je z vedlejší místnosti vypuštěn párek přátelských psů, povzbuzovaných, aby si dali do čenichu... Za popsaný výstřelek mohla podle Bonhama nuda; jeho trýznivé tažení za vzrušením naštěstí dospělo ke konci, když se 25. září 1980 definitivně odporoučel.


Marilyn Masoň

Asi málokterá matka by viděla v Marilynu Mansonovi ideálního zetě, nelze mu ale upřít, že svou partnerku dokáže zahrnout vybraným jídlem i pitím. Tedy jak se to vezme...
Potřebujete: dárkový koš s dostatečným množstvím uzenin, videokameru, lepicí pásku.

Během nahrávání v Miami potkává v roce 1997 gothmetalový pošuk jistou Alyssu, svou dlouholetou - přestože úplně hluchou - fanynku. Stačí pár minut a důvěřivá dívka na sobě nemá vůbec nic. Manson a jeho kohorta ale mají právě tvořivou a jejich nejnovější kreací se má stát „masová helma s velkou šunkou a párkovo-slaninovým lemováním“. Takto zkrášlená slečna pak zaměří svou pozornost na dvojici penisů slepených lepicí páskou - asi jako kdyby hrála na foukací harmoniku... Mansonův kumpán Pogo, pro něhož je soulož s neslyšící dívkou splněním dlouholetého snu, se mezitím na Alyssu vrhá zezadu, přičemž jí obscénně řve do ucha. (Manson se později nechal slyšet, že tohle bylo trochu moc i na něho.) Když je akt u konce a Alyssa pokrytá tělesnými tekutinami a mastnotou z uzenin, Marilyn a další kolega z kapely Twiggy se nabídnou, že by ji mohli pomočit. Alyssa má jedinou podmínku: „Jenom ne na boty...“ Vypečená dvojice zaujímá pozici a zbavuje dívku většiny nečistot.


Rychlá rota

Když si členové vaší oblíbené skupiny odskočí při koncertu dáchnout do šatny, je za tím možná víc, než byste tušili.
Potřebujete: lubrikant (3x), tři groupies, backstage passy.

Sheffieldští rockeři Def Leppard si v roce 1987 pořídili vlastní harém, jehož členky vybavili speciálními zalaminovanými propustkami do šatny s všeříkajícím nápisem Dik Likker - to aby nedošlo k záměně s příbuznými či zapálenými fanoušky. Jeden večer se stal legendou. Zatímco zpěvák Joe Elliott a jednoruký bubeník Rick Allen tradičně rozezpívávají sál, zbytek nabuzené kapely - Phil Collen, Steve Clark a Rick Savage - pádí do šatny, kde podle plánu zasunou a ďábelsky obcují. Přesně o tři minuty později, když Joe zahalekal obligátní „Pořád vás neslyším!“ víckrát, než bylo nezbytně nutné, odstrkují uspokojení a rozjaření muzikanti své souložnice, natahují si kalhoty a vracejí se na pódium zahrát svůj nepravděpodobný hit Animal.


Extrémní estrogen

Hurá! K tomu, abyste na turné páchali oplzlosti, není penis podmínkou…
Potřebujete: drogy, zapalovač, povolného bedňáka, videokameru, vibrátor.

Ať už se dívčí skupina z 80. let The Go-Go's proslavila čímkoli, odpovědný přístup k drogám to nebyl. Protože ale zároveň nebyly lakomé, ocitá se jedné noci jeden z bedňáků na mejdanu v jejich autobuse. Pod záminkou, že natočí „umělecký film ve stylu Andyho Warhola“, přesvědčí dívky umaštěnce k výstupu před kamerou. Zatímco se kytaristka Kathy Valentine věnuje kameře, zpěvačka Belinda Carlisle se snaží bedňákovi zapálit řiť. Když pak nejspíš vinou nadměrné konzumace odpadne, pokračuje Kathy na vlastní pěst a zaútočí na nebohého soumara masivním vibrátorem... Proslýchá se, že děvčata natočila za asistence nejmenovaného hollywoodského hřebce ještě jeden podobný film.


Čistotná číča

Motley Crue, část druhá. Tentokrát si jedna z jejich fanynek bere příklad z chlupatých obyvatel zvířecí říše.
Potřebujete: kočičí záchod, šílenou fetišistku, kočičí obojek.

Chystaje se na přídavek, zaslechl roku 1987 překvapený bubeník Motley Crue Tommy Lee tiché „mňau“, aby vzápětí spatřil ženu s vykasanou sukní, jak vyprazdňuje obsah močového měchýře do kočičího záchodu. Co překvapivějšího, „kočičí žena“ se poté pokouší nepořádek přesně po kočičím způsobu zahrabat. To ovšem není všechno! Stačí pár minut a už tak ujetí Motley Crue si své sexuální obzory podstatně rozšíří, to když řečená číča na všech čtyřech způsobně líže z upocených rukou bedňáků nikoli mléko, ale čerstvé sperma...


Darovaný donut

Nic takového jako štědrý rocker neexistuje. Dává-li vaší holce propustku do šatny, rozhodně tam s ní nechce hrát šachy. Buďte dvojnásobně opatrní, nabízí-li i něco na zub...
Potřebujete: donuty, černý make-up, koženou bundu.

Penzionovaný rocker Alice Cooper strašíval svého času z pódia bohabojný americký lid mrzačením kuřat, laskáním živých hadů, fingovanými popravami a kbelíky plnými krve. Ve své autobiografii Me, Alice z roku 1976 pak pastorův syn přiznává, že jeho oblíbenou masturbační pomůckou býval donut, který poté posílal dál... „To, co rodiče pokládali za výraz bezmezné štědrosti vůči mé sestře Nickie, byl ve skutečnosi akt, odporný akt, o kterém raději nepřemýšlím,“ sípe Alice, který dnes většinu volného čásu tráví v kostkovaných pumpkách na golfovém hřišti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

stupidita

(O.lala, 12. 12. 2009 22:21)

Tady jde videt, jak sou nektery holky totalne tupy. Pro sex nebo setkani se svym idolem udelaji vsechno. Tupe kravy, fakt ze jo, absolutne nizka stvoreni.